Indice tedesco - polacco Cerca la traduzione polacca Bardzo proszę o przetłumaczenie na język niemiecki.
Qual è la traduzione polacca di una parola o frase? È corretta la mia traduzione? Per favore indicare più contesto possibile...
2 messaggi • Pagina 1 di 1

08.10.2013 08:43:10

Bardzo proszę o przetłumaczenie na język niemiecki.

di bawoleoko

Bardzo proszę o przetłumaczenie na język niemiecki tekstu:

"Dzień dobry Szanowny Panie. Dziękuję za przesłane informacje. Muszę wyjaśnić, że jestem z Polski i do Forbach mam ponad tysiąc kilometrów. Autobus z Polski przyjeżdża do Forbach każdego dnia o dwunastej w południe. Urząd komunikacji jest czynny do godziny piętnastej tylko w poniedziałki, wtorki i czwartki. Więc tylko na któryś z tych dni powinniśmy umówić się na sprzedaż samochodu. Powinien Pan go wyrejestrować a ja kupić tablice wywozowe i ubezpieczenie. Proszę napisać, który dzień tygodnia byłby dla Pana odpowiedni?"

Z góry dziękuję za pomoc.

08.10.2013 14:58:56

Re: Bardzo proszę o przetłumaczenie na język niemiecki.

di Helmut11

Guten Tag, Sehr geehrter Herr " Muster, " :lol:
Meinen herzlichsten Dank für übersandte Informationen. Ich muß die Sachlage erklären. Ich komme aus Polen, und nach Forbach habe ich über 1000 Kilometer. Der Bus kommt jeden Tag um die Mittagszeit .ca 12.Uhr.Das Verkehrsamt "Kfz-Zulassungsstelle"- ist nur Montag, Dienstag, und Donnerstag, bis 15.Uhr geöffnet . Das heißt also, dass wir an diesen Tagen uns verabreden sollen. Sie sollten Ihr Auto abmelden, ich kaufe Kfz-Ausfuhrkennzeichen,und Kfz-Versicherung.Bitte wählen den Wochentag, der Ihnen am besten passt.

2 messaggi • Pagina 1 di 1

Pagina in Deutsch | Ελληνικά | English | Español | Français | Italiano | Polski | Português | Русский | Slovenščina | Türkçe | 中文
Feedback