Indice tedesco - polacco Cerca la traduzione tedesca wakacje na kaszubach:)
Qual è la traduzione tedesca di una parola o frase? È corretta la mia traduzione? Per favore indicare più contesto possibile...
2 messaggi • Pagina 1 di 1

29.07.2012 10:48:19

wakacje na kaszubach:)

di Aniazet@op.pl
Dzień dobry Ciociu i Wujku
Mam propozycję dla Michaeli, Martina i Katrin ( wraz z rodzinami oczywiście). Jeśli mieliby możliwość w sierpniu lub wrześniu i byliby zainteresowani to zapraszam do wdzydz kiszewskich do stanicy wodnej PTTK (activitas)- tutaj pracuję. Mogliby sobie odpocząć "od zgiełku miasta"- fajnie tutaj jest. Turyści odwiedzający są zadowoleni, zwlaszcza ci z miast. Jeśli się zdecydują to poproszę o maila w jakim terminie i dla ilu osób mam zarezerwować domki.
pozdrawiam
Ania

Ps. Aby uniknąć nieporozumień najlepiej prosiłabym o odpowiedź w języku polskim-mój niemiecki jest słaby :(

29.07.2012 17:28:43

Re: wakacje na kaszubach:)

di POLAK
Prosze odpowiedź w języku polskim
To jest jezyk Polski

Dzień dobry Ciociu i Wujku
Mam propozycję dla Michaeli, Martina i Katrin ( wraz z rodzinami oczywiście). Jeśli mieliby możliwość w sierpniu lub wrześniu i byliby zainteresowani to zapraszam do wdzydz kiszewskich do stanicy wodnej PTTK (activitas)- tutaj pracuję. Mogliby sobie odpocząć "od zgiełku miasta"- fajnie tutaj jest. Turyści odwiedzający są zadowoleni, zwlaszcza ci z miast. Jeśli się zdecydują to poproszę o maila w jakim terminie i dla ilu osób mam zarezerwować domki.
pozdrawiam

2 messaggi • Pagina 1 di 1

Pagina in Deutsch | Ελληνικά | English | Español | Français | Italiano | Polski | Português | Русский | Slovenščina | Türkçe | 中文