Traduzioni di „małokalibrowy“ nel dizionario polacco » tedesco (Vai a tedesco » polacco)

małokalibrowy MILIT, TECN
Kleinkaliber-

Esempi monolingue (non verificati dalla Redazione di PONS)

polacco
Zdobył brązowy medal w konkurencji karabin małokalibrowy, stojąc, 50 m, drużynowo.
pl.wikipedia.org
Любовь Галкина (ur. 15 marca 1973 w Ałapajewsku) – rosyjska strzelczyni sportowa, specjalizująca się w strzelaniu z karabinu małokalibrowego i pneumatycznego, trzykrotna medalistka olimpijska, mistrzyni świata.
Na igrzyskach olimpijskich 1936 r. startował w konkurencji strzelania z karabinu małokalibrowego 30 strzałów w pozycji leżąc 50 m, w której zajął 44 miejsce.
Specjalizował się w strzelaniu z karabinka małokalibrowego (sportowego).
Zajął 33. miejsce w karabinie małokalibrowym leżąc z 50 m (startowało 71 zawodników).
Karabin małokalibrowy trzy postawy 50 metrów mężczyzn to konkurencja rozegrana 17 sierpnia 2008 roku.
W 1955 roku została trzykrotną drużynową medalistką w karabinie małokalibrowym.
Okręty dysponowały silnym uzbrojeniem przeciwlotniczym, które stanowiły uniwersalne działa głównego kalibru oraz liczna artyleria małokalibrowa.
Płyta pancerna grubości 3,5 mm chroni obsługę przed lekkimi odłamkami i w sprzyjających warunkach pociskami broni małokalibrowej.
Westergaard zdobył 4 medale w karabinie małokalibrowym na mistrzostwach świata, w tym 3 w konkurencjach drużynowych.

Vuoi aggiungere una parola, una frase o una traduzione?