Traduzioni di „sedemkrat“ nel dizionario sloveno » inglese (Vai a inglese » sloveno)

sédemkrat AVV

sedemkrat

Esempi monolingue (non verificati dalla Redazione di PONS)

sloveno
Na 32 tekmah evropskega pokala je bila sedemkrat prva, trikrat druga in dvakrat tretja.
sl.wikipedia.org
Sedemkrat je plezal na brezo in sedemkrat mu je spodrsnilo.
Roman je prvič izšel leta 1961, kasneje je izšel še sedemkrat.
Hashimotova bolezen je približno sedemkrat pogostejša pri ženskah kot pri moških.
Na svetovnih prvenstvih je nastopila sedemkrat in leta 2015 osvojila bronasto medaljo v veleslalomu, ob tem se je še trikrat uvrstila v deseterico.
Konzul je bil skupno sedemkrat, služboval pa je tudi v letih 107 in 86 pr. n. št.
Helikopterska ekipa je med 18. in 26. februarjem 2012 na slovenskih smučiščih posredovala sedemkrat, dvakrat pa na težko dostopnih terenih.
Na svetovnih prvenstvih je nastopila sedemkrat ter osvojila srebrno in bronasti medalji v superveleslalomu, srebrno medaljo v kombinaciji in bronasto v veleslalomu.
Sedemkrat je postala švicarska državna prvakinja v alpskem smučanju, štirikrat v smuku in trikrat v kombinaciji.
Domnevajo, da se je prehranjevanje z glivami znotraj skupine razvilo neodvisno vsaj sedemkrat, poleg tega pa tudi pri sorodnih rilčkarjih.

Vuoi aggiungere una parola, una frase o una traduzione?