Traduzioni di „odličje“ nel dizionario sloveno » tedesco (Vai a tedesco » sloveno)

sloveno
Za svoj prispevek k razvoju slovenskega čebelarstva pa je prejel najvišja čebelarska odličja in priznanja.
sl.wikipedia.org
Tam je sicer nastopil dobro toda ne dovolj za osvojitev kakega odličja.
To je bilo za njiju prvo odličje na tovrstnih tekmovanjih, pred tem pa sta bili že evropski prvakinji in bronasti na prvenstvu stare celine.
Tako je ostal na domačih igrah brez željenega odličja.
Prvo diskografsko pogodbo je podpisala leta 1997, ko je izdala prvenec, ki si je prislužil zlato odličje in dve nagradi zlati petelin.
To je bilo za njiju prvo odličje v tem rangu, pred tem pa sta bili že evropski prvakinji in bronasti na prvenstvu stare celine.
V politični areni, v kateri je bil velikokrat deležen odličja mnogih malih držav, je bil tudi nekajkrat žaljen.
Je tudi najstarejši moštveni prejemnik odličja z 42 leti in 261 dnevi.
Vse skupaj pa se je popravilo na moštveni preizkušnji kjer je japonska ekipa zasedla tretje mesto in osvojila bronasto odličje.
Leta 1993 v Žalcu v 2. težavnostni stopnji je z orkestrom osvojil zlato odličje kot najboljši orkester.

Vuoi aggiungere una parola, una frase o una traduzione?