polacco » tedesco

Traduzioni di „mistrzostw“ nel dizionario polacco » tedesco (Vai a tedesco » polacco)

Esempi monolingue (non verificati dalla Redazione di PONS)

polacco
Dziesięciokrotny medalista mistrzostw świata, w tym dwukrotny indywidualny mistrz świata.
Poniżej znajduje się lista sezonów motocyklowych mistrzostw świata w latach 1949-2015 z wyszczególnieniem mistrzów świata w poszczególnych klasach oraz lista zawodników z tytułem mistrzowskim.
Trzykrotny uczestnik mistrzostw świata, brązowy medal w 2002.
Wicemistrzyni mistrzostw panamerykańskich w 2015 i trzecia w 2021.
W kolejnym sezonie zajęła czwarte miejsce w biegu na 800 metrów podczas mistrzostw świata juniorów oraz była dwukrotną medalistką kolejnej edycji mistrzostw krajów nordyckich juniorów.
Niecały miesiąc później zajęła 6. miejsce w biegu na 3000 metrów podczas halowych mistrzostw świata.
W skoku wzwyż na dużej imprezie zadebiutowała rok później zajmując dwunaste miejsce w finale mistrzostw świata.
Wielokrotnie zdobywał medale przełajowych mistrzostw kraju, w tym siedem złotych.
W wyniku dyskwalifikacji straciła brązowy medal, który zdobyła w biegu na 1500 metrów podczas halowych mistrzostw świata, które odbyły się w marcu.
Łącznie w finałach indywidualnych mistrzostw świata wystąpił dziewięciokrotnie.

Vuoi aggiungere una parola, una frase o una traduzione?